درب و پنجره با یراق فولکس واگنی یک انتخاب صحیح جهت درب و پنجره های لولایی با ابعاد بزرگ می باشد. سیستم فولکس واگنی جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. استفاده از یراق فولکس واگنی باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم  می آورد. یراق فولکس واگنی به دو صورت نیمه اتومات و تمام اتومات قابل استفاده می باشد.

سیستم فولکس واگنی جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین مناسب می باشد. سیستم فولکس واگنی هوابندی کاملی دارد و مانند یراق آلات دوحالته از قسمت بالا هم باز می شود که باعث می شود یراق فولکس واگنی از تهویه مناسبی برخوردار است.

یراق فولکس واگنی پنجره و درب به دلیل خاص بودن مصرف کمی نسبت به یراق آلات دیگر دارد و سیستم بازشوی یراق فولکس واگنی به صورت ریلی و مانند ماشین های فولکس واگن می باشد باز شدن آن به این شکل است که اول لنگه مقداری به بیرون حرکت کرده و سپس به صورت افقی حرکت می کند.
مزایای آن عبارت است از:
الف-باز شدن لنگه تا زاویه ۴۵ درجه امکان پذیر می باشد
ب-هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود و لنگه به صورت کشویی حرکت می کند
ج-دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی که به ترتیب باعث راحت تر استفاده کردن از یراق فولکس واگنی می باشد.

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

در این تصویر شیوه بازشوی فولکس واگنی نمایان است و همانطور که ملاحظه میشود پنجره دو جداره فولکس واگنی یو پی وی سی به مانند کشویی به طرفین و روی لت ثابت جانبی قرار می گیرد.

فولکس واگنیفولکس واگنی